03 Eylül 2013

Vodafone'dan Hizmet Alamıyoruz!

2 ay önce şirket hatlarımızı Vodafone'a taşıdık. Hatlarımızla ilgili kısa kodlar ve konuşma süreleri, hediye 2 adet cihaz kampanyasından yararlanabileceğimizi söylediler. Bizde yararlanmak istedik fakat bu kadar geçen sürede hala elimize ulaşamayan 1 cihaz, bir türlü geçemediğimiz kısa kodlar ve hiçbir şekilde de ulaşamadığımız bir firma yetkiliniz var.

Elvin 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında kampanyalı cihazların tarafınıza teslim edildiği,vodapara karşılığında gönderilmesi gereken cihaz için tarafınızca onay verilmemesi sebebiyle işleme alınamadığının iletildiğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön