Vodafone'dan Hattımı Taşırken Hattım Kapandı!

Tugce K. |

23 Ekimde Vodafone'dan Turkcell'e geçiş yapmak için başvurdum. Fakat hattım 27 ekim sabahı kapandı. Bu sürede hem Turkcell hem Vodafone ile onlarca görüşme yaptım. Şubelerine gittim. Ve hatsız kaldığım için en sonunda yeni bir hat çıkarmak zorunda kaldım. Telefon numaram üzerinden tüm banka hesaplarım, iş yazışmalarım sekteye uğradı.

İşim gücüm arasında tüm bu sorunları halletmeye çalıştım. Bunların hepsi operatör değişikliği için başvurmamdan kaynaklandı. İşin en kötüsü ise her iki kurum da birbirini suçluyor. 8 gündür hattım yok ve artık suçlu kurumun bulunmasını hem maddi hem manevi tüm zararlarımın karşılanmasını istiyorum.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tugce K.
  04 Kasım
  22:59

  BTK'dan gerekli cevabı bekliyorum. Kimin suclu oldugu elbet belli olacak.

 • 04 Kasım
  22:02

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,554448****numaralı hattınız üzerinde yapılan incelemelerde 23.10.2013 tarihinde başvuruda bulunduğunuz ,27.10.2013 tarihinde farklı operatore geçiş sağladığınız tespit edilmiştir.Mobil Numara Taşınabilirliği talebinizi alındıktan sonra, MRVT (Merkezi Referans Veritabanı) tarafından talep verici operatöre iletilmekte, onay veya red cevabı ve gerekçesi yine verici operatör tarafından MRVT( Merkezi Referans Veritabanı) ye iletilmektedir.Yapılan incelemelerde işlemlerin yasal süre içerisinde tamamlandığı tespit edilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.