09 Eylül 2013

Vodafone'dan Geçersiz Numara Uyarısı Alıyorum!

Numaramı Vodafone'a taşımak istedim. Fakat üzerinden 3-4 gün geçti. Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda "Vodafone'a taşıdığınız numaranın durumunu öğrenmek için lütfen 1 'i tuşlayın. " dediğinde tuşlayıp numaramı yazdığımda " geçersiz numara tuşladınız. " şeklinde uyarı alıyorum.

Müşteri hizmetleriyle de görüştüm fakat onlarda"sistemize başvurunuzla ilgili olarak bir şey yansımış. Lütfen başvuru yaptığınız kişiyle görüşünüz. " dediler. Bende başvuruyu yapan kişiyle görüştüğümde "onlar ne bilecek hergün müşteri hizmetlerinde değişiklik oluyor. " dedi.

Ben de arada kaldım. Bu sorunun düzeltilmesi ve sadece bu kanal ve ya e posta üzerinden geri dönüş yapılmasını arz ediyorum.

Fatih 999 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 537432xxxx numaralı hattınızın aktif konumda olduğu görüntülenmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön