30 Ağustos 2013

Vodafone'dan Fazla Fatura Geldi!

Fazla ücretlendirilen faturadan dolayı Vodafone çağrı merkezini aradım geri dönüş yapılacağı söylendi. Henüz iki gün geçmesine rağmen arayan olmadı. Şikayetimi satırlara dökmek istedim kelimeler yetmedi. Verilen sözler tutulmuyor önceki GSM şirketinden bu konular yüzünden ayrılmak zorunda kaldım. Geri dönüş yapılmazsa hukuki yollara başvuracağım hatlarımı iptal ettireceğim.

Özay 59 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden , ücretlendirme şikayetiniz 27/09/2013 tarihinde uzman ekiplerce incelenmiş gerekli iade işleminin sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Özay 13 Eylül 2013

    13 GÜNDÜR DAHA CEVAP VERECEKLER

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön