16 Eylül 2013

Vodafone'dan Faturama Açıklama Bekliyorum!

05. 09. 2013 tarihinde faturalı hat aldım 500 dk+5000 sms+500 mb 30 TL'ye paketi dışında herhangi bir ücretin olmayacağı söylendi ve hattında kampanya üzere o gün için ücretsiz olduğu belirtildi. Vodafone online servisten fatura sorgulamaya baktığımda güncel faturam: 40, 90 TL görünmekte faturama girip baktığımda;

Ödeme bilgileri
Fatura tutarı 46. 50 TL
Taksitlendirilen vergi tutarı -42. 92 TL
Ara ödeme avans 0. 00 TL
Öncekı aydan devir 0. 00 TL
Yeni tesis ruhsat ve ÖİV taksidi 4. 56 TL
Ödenecek tutar 8. 10 TL

Son ödeme tarihi 23. 09. 2013 görünen 8. 10 TL'lik bir fatura yazıyor. Ben bunlara bir açıklama bekliyorum Vodafone'dan.

Emre 138 Okunma

Cevaplar

 • Emre 18 Eylül 2013

  ücretlendirmede hata olmaz tabi imzalayıp göndermişsiniz ben neyin ücretlendirmesi olduğunu soruyorum. daha 1 ay kullanmadım hemen fatura göndermişsiniz yani neyin faturası bu açıklama bekliyorum gönderilen faturadan hiçbir şey anlamadım 40 küsür lira vergi yazıyor ne vergisi bu onlara bir açıklama istiyorum zaten eli mahkum ödeyeceğiz

 • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak ister, detaylı incelemelerin gerçekleştirebilmesi için fatura tutar mesajının hattınıza ulaşmasının ardından tarafımıza ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Emre'nin Teşekkür Mesajı17 Eylül 2013

  Cevabınızı bekliyorum ilginiz için teşekkür ederim.

 • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön