16 Eylül 2013

Vodafone'dan Eksik Hizmet Alıyorum!

Vodafone'a ait 2 hat kullanıyorum. Edirne Uzunköprü ilçesi Elmalı ve Yağmurca Köylerinde Vodafone hattımı kullanamıyorum çünkü hiç çekmiyor. 2 hattım içim toplam 60 TL görüşme ve 20 TL internet kullanım bedeli ödüyorum. Gün boyunca bu bölgede çalıştığım için sadece akşamları ilçe merkezinde kullanabiliyorum. Eksik hizmet aldığım halde her ay fatura bedellerini tam ödüyorum. Taahhüdüm olduğu için de hattımı değiştirmiyorum. Hizmet alamadığım için taahhüdünden dolayı ödediğim paranın geri ödenmesini ve taahhütümün fesh edilmesini istiyorum.

Koray 36 Okunma

Cevaplar

  • Koray 18 Eylül 2013

    Çalışmalar sürüyor deniyor fakat ben kullanamıyorum hattımı ve her ay para ödüyorum. Hizmet alamadığımdan dolayı, benden tahsil ettiğiniz paraları geri istiyorum. Reklamlarda akıllı kapsama alanı diye hava atıyorsunuz. Akıllı olan akıllı kapsama mı akıllı oara alma politikanız mı? Cevap istiyorum!!!!

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu,hizmet veren baz istasyonu verilerinin normal değerlerde olduğu, kapsama kaybı bulunmadığı fakat kısmi alanlarda bölge arazi kaynaklı coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebileceğini aktarmak ister,sağlıklı iletişim kurulabilmesi adına teknik çalışmaların mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön