18 Ocak 2014

Vodafone'dan Çözüm İstiyorum.

Gözünüz aydın Vodafone. İcra dairesinden aracımız üzerine haksız olarak koydurduğunuz haczi kaldırdık ve aracı sattık. 2007 tarihindeki bayinizin hatası olan bir ihmal için, benden kuruş alamayacaksınız. Usulsüzlük ortada 6 yıldır neredeydiniz. Bu sorunu çözmeniz temennisi ile.
M... T....irtibat numaram sonuna kadar, Avea tarifelidir. :)0535 213 ....

Muhammed 110 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi01 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.30.01.2014 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Muhammed27 Ocak 2014

  100/100 haklı olduğumuz konuda yanımızda olmayan bir firma...

 • Muhammed21 Ocak 2014

  2007 den itibaren ilk defa bir VODAFONE yetkilisi telefon ile arayarak Müşteri odaklı çözüm için görüşme sağladı. Ancak henüz bir gelişme yok en kısa sürede döneceklerini belirttiler. Bekliyoruz...

 • Vodafone Temsilcisi18 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön