17 Eylül 2013

Vodafone'dan Cihaz Alırken Tarifem Değişmiş!

Bu hattım her ay 500 dk ile sınırlı idi ama ben Vodafone hattımın üzerine bir cihaz aldım. Tabi cihaz alırken tarifem değişmiş. Benim bir bilgim yoktu bu durumdan. Benim hattım aylık 30 TL idi cihazla beraber 55 TL ödüyordum fakat bana bu ay 193 TL fatura geldi. Üstelik data kullanımım olduğu yazıyor.

Böyle bir durum asla olamaz telefonumun böyle bir özelliği yok. Üstelik 80 tane ücretsiz sms hakkım varken sms'lerimde ücretlendirilmiş. Bu faturayı ödeyecek gücüm yok. Faturam hatalı da üstelik. . Bana yardımcı olunmazsa mahkemeye başvuracağım hakkımı aramak için.

Duygu 65 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında tarife ile ilgili detaylı bilgi aktarımında bulunulduğu ve onayınıza istinaden işlem yapıldığı belirtilmiştir.Ayrıca tarafınıza toplu süre kullanımı ile ilgili bilgilendirme sms'lerinin gönderildiği tespit edilmekle birlikte bayi beyanları aracılığı ile durumun kabul edilmediği iletilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön