27 Ağustos 2013

Vodafone'dan Ceza Geldi!

Sözleşme yapmama rağmen güya telefonda yaptığım tarife değişikliği sebebiyle 262.10 kuruş değerinde bir fatura ile karşılaştım 10.ay Vodafone'dan başka bir tarifeye geçmem ile de üzerine ceza geldi ben konuşmadığım faturayı ödemem. Bana böyle bir bilgi verilmedi.

Müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlatmama rağmen sadece iletmiş olduğunuz fatura şikayetiniz incelendi ücretlendirmede hata olmadığı tespit edilmiştir diye üstü kapalı bir mesaj yollandı. Mahkeme tüketici hakları nereye başvurmam gerekiyorsa başvuracağım.

Tuba 75 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın T*** İ******* A*** Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, dahil olduğunuz kampanya kapsamında taahhütnamede kampanya katılım koşullarının açıkça belirtildiğini hatırlatmak isteriz. Taahhüt geçerlilik süresi bitiminden önce; Vodafone GSM Abonelik Sözleşmesi ile tesis edilen aboneliğin abone tarafından tek taraflı olarak veya taahhütnamedeki yükümlülüklerini yerine getirmediği için Vodafone tarafından feshedilmesi ve/veya hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması ve/veya abonenin hattını iptal etmesi, dondurması, kısıtlaması, devretmesi, faturasız hatta çevirmesi, kampanya kapsamında kullandığı tarife paketini değiştirmek istemesi, numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçmesi durumunda durumunda cayma bedeli yansıtılacağı bilgisinin yer aldığı ve tarafımızca müdahalesinin sağlanamayacağını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön