17 Mart 2014

Vodafone'dan Cevap Yok!

Bir yıldır devam eden konuşma paketim sona erecek dediler,ben de yenileteyim diye müşteri hizmetleri aradım,bayi ilgilenir dediler,tekrar bayiye gittim müşteri temsilcisi ilgilenir dedi. En son anlaşılamayan bir açıklama yaptılar. Ben Koç Ailem çalışanıyım bunu da dile getirdim. Ya inanılmaz birşeyler söylüyorlar. Kimsenin kimseden haberi yok. Vodafone ana şirkete yazacağım. Hani konuyu bilen kimse yok mu sizin oralarda?

Halil 72 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön