29 Ağustos 2013

Vodafone'dan Cep Lira Yükleme Sorununa Kalıcı Çözüm İstiyorum!

Vodafone'da Cep lira yükleme sorunum hala devam ediyor. Bir kere cep lira yükledim. Hemen sonrasında bir defa daha deneyeyim dedim, yine karşıma "hattınız cep lira yükleme servisine kapalı" uyarısı çıktı. Sorun sadece bir işlem için mi düzeltildi? Kalıcı çözüm talep etmekteyim.

Hüsrev 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, lira yükleme sorununa yönelik gerekli müdahalenin sağlandığı ve sorunun giderildiği bilgisi alınmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hüsrev 02 Eylül 2013

    Vodafone, şikayet sebebimi ortadan kaldıracak bir adım atmadı.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön