30 Ağustos 2013

Vodafone'dan Cayma Bedelini İndirmesini Talep Ediyorum!

Vodafone faturalı cep avantaj mini her yöne tarifesindeyim 25 TL faturayı aşıyorum. Dakikalarım yetmiyor ek paket alıyorum hala yetmiyor. 50 60 70 80 90 TL ödeme yapıyorum. Bu kadar fatura ödediğim halde tarifemi değiştirmek istiyorum diye aradığım zaman cayma bedeli olarak 20 TL ay başı isteniyor. Sözleşmem martta sona eriyor 140 TL cayma bedeli isteniyor. Yüksek fatura ödediğim için cayma bedelinde indirim veya daha uygun bir tarifeye geçmem için bir imkan sağlansın.

Gunay 56 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınızda tanımlı olan kampanyayı imzalamış olduğunuz taahütnamedeki ay boyunca kullanmanız gerektiği bilgisini iletmek isteriz. Taahütnamede ki sürenizin bitiminden önce kampnayayı sonlandırmanız durumunda taahütnamadede bilgisi mevcut olan cayma medelinin faturanıza yansıyacağı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri "

  • Gunay 02 Eylül 2013

    dakikalar yetersiz tarifemi değiştirmek istiyorum

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön