19 Eylül 2013

Vodafone'dan Borcum Konusunda Yardım İstiyorum!

İlhan Duman avukatlıktan geçen hafta ödeme ihtarı aldım fakat bu borcun tamamını şuan nakit olarak ödeme imkanım yok. Bu borcun taksitlendirilmesini istiyorum. Vodafone'un dikkatine...

Mehmet 458 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet21 Eylül 2013

    Ben faturalarımın değil genel borcun taksitlendirilmesini rica etimiştim. İlhan-duman avukatlıktan gelen ihtarda 1 hafta içinde borcun ödenmesi söyleniyor fakat benim bu borcu tek seferde ödeme imkanım şuan yok.

  • Vodafone Temsilcisi20 Eylül 2013

    Sayın M****** E****** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Şikayetiniz ile ilgili olarak faturalarda taksitlendirme uygulamasının bulunmadığını belirtmek isteriz. Mevcut uygulamamız bu yönde olup, görüşleriniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön