13 Aralık 2013

Vodafone'dan Bilgim Olmadan Adıma Hat ve Kontratlı Cihaz Alınmış!

İstanbul Anadolu Yakası Vodafone Arpaş İletişim'den 2013 yılının 3. ayında haberim olmadan 543812**** numaralı hat ve Samsung Galaxy Note II markalı telefon kontratlı olarak alınmış. Evime ulaşan 27.11.2013 tarihli ödenmemiş fatura hatırlatma mektubunda 343 TL borcum olduğunu öğrendim. Sözü geçen Vodafone bayisinden dilekçe yazdım ve Vodafone müşteri hizmetlerine konuyla ilgili kayıt açtırdım. Müşteri hizmetleri 24 saat içinde geri dönüş yapılacağını söylemesine rağmen yapılmadı. 1 hafta geçtikten sonra arayıp konuyu tekrar sordum kaydımın görünmediğini söylediler ve yazdığım dilekçenin ellerine ulaşmadığını belirttiler. Umarım buradan yazdığım şikayet her zaman olduğu gibi amacına ulaşır.

Can 380 Okunma

Cevaplar

 • Can24 Kasım 2014

  ilgili şikayetim devam etmektedir , borcum halan gözükmekte.Vodafone dan borcum bulunmadıgına dahil sms gelmişti fakat olayın faizi ile birlikte devam ettiğini öğrendim.

 • Vodafone Temsilcisi25 Aralık 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,24.12.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi aktarımı sağlanmıştır.İncelemeye yönelik detaylar şikayetvar.com iletişim bilgilerinizde yeralan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Can19 Aralık 2013

  En kısa sürede dediğiniz zaman ne kadar acaba ? 2.dilekçemi yazmama rağmen , şimdiye dek geri dönüş yapılmadı...

 • Vodafone Temsilcisi13 Aralık 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön