10 Eylül 2013

Vodafone'dan Alınan Cihazın Ekranı Sarardı!

25.8.2011 tarihinde Ankara Etlik Keçiören Özşeker Vodafone bayisinden iPhone 4 cep telefonu aldım. Aldıktan bir yıl sonra ekranda meydana gelen sararması nedeniyle İstanbul İkitelli'de de bulunan Ar Teknoloji teknik Servisi'nde bizzat giderek tamir ettirdim. Ancak 26 Ağustos 2013 tarihinde yine ekranda sararması meydana geldi.

Yine İstanbul İkitelli'de bulunan Ar Teknoloji teknik Servisi'ne bizzat gittiğimde Ar Teknoloji'nin kapandığını gördüm. Soruşturdum, araştırdım bulamadım. Firmanın Ankara'da bulunan genel merkezini aradım onlarda bilmediğini söylediler. Mağdur edildim.

Murat 99 Okunma

Cevaplar

  • Murat 11 Eylül 2013

    25.8.2011 tarihinde ANKARA ETLİK KEÇİÖREN özşekerinşaat gıda otomotiv pazarlama san.tic.ltd.şti VODEFONE bayisinden iphone 4 cep telefonu aldım.aldıktan bir yıl sonra ekranda meydana gelen sararma nedeniyle İSTANBUL İKİTELLİ de bulunan AR TEKNOLOJİ teknik Servisi'nde bizzat giderek tamir ettirdim. Ancak 26 Ağustos 2013 tarihinde yine ekranda sararması meydana geldi. Yine istanbul ikitelli de bulunan AR TEKNOLOJİ teknik Servisi'ne bizzat gittiğimde AR TEKNOLOJİ nin kapandığını gördüm. Soruşturdum

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Kampanya kapsamında Vodafone Cep Merkezleri tarafından yapılan cihaz satışı ile ilgili olarak (onarım, kontrol, garanti kapsamı gibi) satış sonrası her türlü teknik destek ve garanti şartları gibi konularda cihazın garanti belgesi üzerinde yazan teknik servisiniz (Genpa, KVK, Teleservice, Başarı gibi) ile görüşmeniz gerekmektedir. Buna ek olarak Teleservice firmasına ulaşabileceğiniz irtibat bilgileri ekteki linkte yeralmaktadır. http://www.teleservice.com.tr/iletisim.asp Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön