28 Ağustos 2013

Vodafone'dan Aldığımız Şirket Hatları Daha Bize Gelmeden Açılmış!

Vodafone bireysel 3 adet hattımız bulunmakta. 2013 nisan ayında Vodafone kurumsal tarafından ziyaret edildik ve kurumsal hatların bize daha uygun olacağı söylendi ve söz konusu olan yeni hatlara abone yapıldık.

Görüşmede bireysel hatların iptali ile kurumsal hatların açılışının aynı gün yapılacağı bildirildi fakat kurumsal hatların bize daha gelmeden açılışı yapılmış hatta faturalandırılmış Vodafone müşteri hizmetlerine hatların bize geç geldiğini ve eski hatların iptal edilmeden aktif hale getirildiği ile ilgili şikayette bulunduk.

Ağustos ayına gelmemize rağmen faturalar hala işliyor. Vodafone'dan ricam sinyal alınmamış bu hatların iptali ile ilgili gerekenin yapılması.

Unsal 36 Okunma

Cevaplar

  • Unsal 19 Eylül 2013

    VODAFON HALA SORUNUMUZU ÇÖZEMEDİ BU ARADA HATLARI KULLANAMIYORUZ FATURAMIZIN GÜNCEL DURUMU DA 1, 590TL OLDU LÜTFEN ÇOZÜLMEYECEKSE DE BİZE GERİ DÖNÜLSÜN EN AZINDAN BORÇ ARTMASIN KONUŞMADAN ODEYECEĞİZ GİBİ GÖRÜNYOR LÜTFEN ARTIK İLGİLENİN 5 AY OLDU

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön