27 Ağustos 2013

Vodafone'dan Aldığım Telefonda Sürekli Hafıza Yetersiz Uyarısı Alıyorum!

Vodafone'a güvenerek aldığım telefonumda sürekli hafıza yetersiz uyarısı alıyorum. Şu anda sms bile alamıyorum. Sürekli birşeyler siliyorum ve kendi yüklediğim hiçbir şey yok. Vodafone'un kendi koyduğu benim işime yaramayan uygulamaları da kaldıramıyorum. Bu konuda çok mağdurum kimsede almıyor telefonu. Telesevice'e derdimi anlattım aldılar. Onlarda bir sonuca ulaştıramadı çok mağdurum ve telefonu aldığım için pişmanım. Dahili hafıza yetersiz.

Gürol 62 Okunma

Cevaplar

  • Gürol06 Kasım 2013

    telefonumu teleservice e verip haftalarca bekleyecek kadar vaktim yok maalesef daha önce verdim zaten 9 ayda 2 defa servise verilen mal zaten kötüdür.yaptığınız işin arkasında durmadığınız için teşekkür ederim taahhüt dolsun vodafone un kapısının önünden bile geçmem artık.

  • Gürol27 Ağustos 2013

    herşeyi denedim hiç bir sonuç yok vodafone ismi altında hiçbir çalışmaya girmeyeceğimi ve en kısa zamanda 10 yıldır kullandığım vodafone hattımı sırf maduriyetim karşılanmadığı ve muhattap bulamadığım için başka bir gsm oparötere taşıyacağım belirtirim.

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,şikayetinize yönelik öncelik olarak simkartınızı farklı cihazda deneme yapılarak test yapılması gerektiği bilgisini iletmek isteriz.Sİmkart kaynaklı problem olmadığı tespit edildiğinde cihazınızı Teknik servise göndermeniz gerektiğini iletmek isteriz.Teleservis tarafından cihazın incelenmesi kaynaklı belirtilen sonuç bilgisine, tarafımızdan müdahale sağlanamadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön