30 Ağustos 2013

Vodafone'dan Aldığım Telefon Sorunlu!

10 gün önce Vodafone'dan iphone 5 aldım fakat telefonum aldığım günden beri evde daha wifi mi görmüyor. Aldığım bayiye gittim sorun yok dedi. Eve geldim eve içerisinde 5 m mesafede wifi mi görmüyor var mı böyle şey. İş yerinde herkesin iphone 5'i görüyor bir benimkinde sıkıntı var. Servise gitmesini istemiyorum. Daha 10 günlük telefon. Değişim istiyorum.

Esra 57 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 30.08.2013 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte gelen çağrının tarafınızdan reddedilmesi sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,cihazınızın kampanya kapsamında olduğu tespit edilmiştir. Cihazınızın detaylı incelenebilmesi için teknik servise ulaştırılması gerekmektedir,size en yakın cep merkezine cihazı teslim ederek süreci başlatabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön