20 Ocak 2014

Vodafone'dan Aldığım Telefon Bozuk Çıktı!

Vodafone'dan aldığım telefon bozuk çıktı. Garanti servisine gönderdim, sıfır telefon gönderdiler ama o da bozuk çıktı. 4 kez servise gönderdikten sonra 2.sıfır telefon gönderiyorlardı ama ben kabul etmedim. Vodafone'dan para iadesi istiyorum dedim. Vodafone ise topu Teleservice'e atarak para iadesini Teleservice'in yapması gerekiyor dedi ama bu bilgi yanlış. Hatta yanlış bilgi bu dediğimde ısrarla yalan söylüyorlar.

Elimde Vodafone'un aynı konuya ilişkin davalı olduğu mahkeme kararı var ve mahkeme para iadesi işleminin Vodafone'un yapması gerektiği kararını almış. Ayrıca Vodafone'un aynı konuya ilişkin bir mahkemesine konuk olarak girdim. Gözlerimle, kulaklarımla şahit oldum ama hala yanlış bilgi veriyorlar.

Burak 69 Okunma

Cevaplar

  • Burak 28 Ocak 2014

    21.01.2014 tarihinde arayıp geri dönüş yapıcaz bekleyin dediniz hala geri dönüş yapılmadı. Resmen dalga geçiyosunuz

  • Burak 20 Ocak 2014

    Bana geri dönüş yapılmadı. Yine yalan söylüyorsunuz. Vodafone pişmanlıktır işte gittikçe dahada çok netleştiriyorsunuz..

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 16.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön