05 Aralık 2013

Vodafone'dan Aldığım Paket 1 Günlük Çıktı!

05.12.2013 yani bugün faturalı hattıma her yöne 500 sms 8 TL paketi aldım. 06.12.2013 yarın fatura kesim tarihim bu ücreti benden alacaklar ama ben 1 gün sms kullanacağım.

Ben 1 aylık paket aldığımı ve bunu 1 ay kullanacağımı düşünerek aldım nereden bilebilirdim ki bir günlük hakkım kaldığını? Vodafone müşteri hizmetlerini aradım iptali için yapmadılar yaparız ama parayı ödersiniz diyorlar.

Böyle bir mantıkla cevap veriyor parayı ödeyeceksem niye iptal ettireyim ki, yani şu an hesapta duruyor. Kullanmadım kullanmakta istemiyorum. Bir an önce iptal edilmesini istiyorum yoksa hattımı değiştireceğim.

Tuğba 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Aralık 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Tuğba 13 Aralık 2013

    1 kere aradılar ulaşamadım ben döndüm kendilerine bir türlü yanıt doğru kişiye yönlendirme yapılmadı size dönerler dedi,bekledim daha sonra bir akşam çağrı attılar sadece mağduriyetimin giderilmesini istiyorum !

  • Vodafone Temsilcisi05 Aralık 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön