10 Şubat 2014

Vodafone'dan Aldığım Cihazım 40 Gündür Garantiden Gelmedi.

Ben Erzincan Vodafone'dan kampanyalı bir HTC Explorer aldım. Servis garanti şirketi Teleservis. 30 aralık tarihinde Vodafone şubesinden telefonu garantiye gönderdik. Teleservis şirketine cihaz 3 ocakta ulaşmış ve aynı tarihte tekrardan Vodafone Erzincan şubesine gönderilmiş. Ancak 7 şubat olmasına rağmen hala telefonunun gelmediği iddaa ediliyor. Halbuki yoğunluk olduğunu ve 20 günde geleceği söylemişti. Yaklaşık 40 gün oldu ve hala Vodafone çalışanları telefonun gelmediğini söylüyorlar. Ben cihazımın başka birisine verildiğini veya kayıp edildiğini düşünüyorum. Her hafta gidip soruyorum. Haftaya gelir haftaya gelir diyorlar. Acilen bu durumun incelenmesini istiyorum.

Mustafa 342 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 13 Şubat 2014

  45 gün gec de olsa geldi. Bir daha vodafone dan cihaz almam.

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 11.02.2014 14:52 14:53 ve 11.02.2014 15:36 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mustafa 10 Şubat 2014

  Tam bekledigim cevabi verdiniz. Ben 40 gündür anlayis içindeyim.daha ne kadar anlayışlı olmamı bekliyorsunuz. Erzincan Telekom ordu caddesi vodafone şubesinden aldığım telefon 40 gun olmasina ragmen hala gelmemiş bulunmaktadır. Bugün ise gittigimde bana yardımcı olmadılar. Tarafiniz tarafından acil bilgi bekliyorum.

 • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön