Vodafone'dan Aldığım Cihaz Mağdur Etti.

Volkan Y. |

Vodafone'dan aldığım s3 cihazıma e-mailiniz kopyalanmış ve hattıma bununla ilgili bilgi geldi. Pendik Özatalar'a cihazımı götürdüm bilgi almak için ve bir problem olmadığı söylendi. Aradan geçen 15 günün sonunda cihazım kapandı. Tekrar Özatalar'daki arkadaşlara götürdüğümde baktığımızda böyle bir durum yoktu dediler. Servise göndermemiz gerektiğini söylediler haliyle. (yurt dışından yarı paraya almayı bende biliyorum garantili tercih etmemde ki neden sorun yaşamak istemem)şu an telefonum Samsung'da serviste ortalama 40 gündür telefonla uğraşıyorum. Kesinlikle sıkan bir durum. Hattımı da en kısa zamanda başka bir operatöre taşıyacağım. Önceden müdahale etmeme rağmen sıkıntı yaşıyorum.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan Y.
  16 Şubat
  10:28

  Su an bu degerlendirmeyi wifi sayasinde atabiliyorum..cihazimi kullanamamaya devam ediyorum. Üretici firmanin iletişim numarasini vermekten bahs etti vodafone.zaten ben samsungla iletişime gectim.sorunuma yanit bulamadim..samsungla da alakali bi problem oldugunu düşünüyorum. Samsung bayisinde yetkili ; google play store dan cihazin genelde kopyalandigini soyledi.demem o ki cihaz hala kapali.tuketici haklarina basvurmaliydim.cevap göremedim. Saygilar

 • 14 Şubat
  14:38

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  14.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 12 Şubat
  20:43

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."