18 Eylül 2014

Vodafone'dan Aldığım Cihaz Bozuk Çıktı.

Yaklaşık 1 ay önce iPhone 4S telefonu Vodafone Sakarya Lider iletişim sistemlerinden aldım, ancak aldığım gibi telin şarj yapmadığını fark ettim. Şarj aletinin orada değiştirilmesini talep ettim ancak değiştirmeyip garantiye göndereceklerini söylediler. Bana da üzerinde tarih bile yazmayan bir form verdiler. 1 ay üzerinden geçti ancak hiçbir haber vermiyorlar. 30 iş günü geçtikten sonra yenisini vermek zorunda değiller mi?

Enes 286 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Ekim 2014

    """Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.10.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."" "

  • Enes'in Teşekkür Mesajı01 Ekim 2014

    Çok teşekkür ederim yeni bir şarj aleti gönderdi vodafone bana.

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön