11 Şubat 2014

Vodafone'dan Aldığım Aksesuarlar Orijinal Değil!

Vodafone'dan iPhone 5 aldım. Sırf yurt dışı telefonlarının kapanma kayıt işlemlerini yaşamamak için. Ancak telefon tam 1 hafta sonra kapandı.Aldığım bayii telefonu servise gönderdi bu arada şarj aletinin ve kulaklığın sahte olduğu da ortaya çıktı. Serviste değişim talep ettim onaylandı ancak ne servis ne de Vodafone bana o telefonun niçin 1 haftada kapandığını açıklamıyor. Üstüne basa basa sebebini soruyorum fakat kimse cevap veremiyor.

Servisten döndüğünde cihazın değiştiğini yeni sıfır bir cihaz yollandığı söylendi fakat kutu ambalajsız ve şarj aletinde değişim yapılmamış. 2 aydır sonuç bekliyorum artık sürecin hızlanmasını istiyorum 2 aydır telefonsuz geziyorum.

İrem 52 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 19.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön