29 Ağustos 2013

Vodafone'dan 10 Yıl Sonra Karşımıza Çıkan Fatura!

En az 10 yıl önce babamın adına kayıtlı hat kullanıyordum. Çantamı çaldırınca, babam hattı iptal ettirmişti. O zamana kadar adresime gelen tüm faturaları ödedim. Babamı 2 yıl önce kaybettik. Şimdi memleketteki evimize icra kağıdı gelmiş. 14 TL'lik bir faturanın 125 TL olduğu söyleniyor?

Sorularım:
1- Hattın borçları kapatılmadan hat nasıl kapatılabiliyor?
2- Madem böyle bir borç var ve memleketteki adrese bu kadar kolay ulaşılabiliyor. Neden 10 küsür yıl boyunca beklendi. Herhangi bir şekilde hiç iletişime geçilmedi?

Bu konudaki mağduriyetimin Vodafone tarafından giderilmesini, en kötü ihtimalle karşımıza çıkartılan ana parayı ödemek istiyorum.

Ayşe 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın İlgili, İletmiş olduğunuz mailinize istinaden, 24 Mayıs 2006 tarihinden önceki tüm borçların takibinin Telsim tarafından yapılmakta olduğunu belirtmek isteriz. Bu sebeple https://www.telsimborcumbitsin.com/ web adresinden ya da 0 212 288 78 57 / 58 / 59 / 60 numaralı Telsim Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön