29 Ağustos 2013

Vodafone'da Yanlış Bilgilendirme Yapıldı!

Tarifemdeki taahhüt süresi bittiğinde mesaj çekilmiş ben görmedim ve 80 TL üzerinde fatura ödedim. Neden olduğunu anlamak için çağrı merkezini aradığımda (06.08.2013) taahhütümün bittiğini anladım.

Karşımdaki bayan bu tarifenin bittiğini artık başka tarife seçmem gerektiğini söyledi. Ancak internete baktığımda kampanyanın devam ettiğini öğrendim. 16.08.2013 tarihinde aradığımda karşımdaki bey konu ile ilgili şikayetimi aldı ve 15 gün içinde size dönülecek büyük ihtimal fatura iadesi olur dedi.

Bugün aradığımda ise bu Vodafone içi bir şey size bilgi verilmez denildi. Allah aşkına elemanlarınız kendisi mi kural koyuyor yoksa bu kurallar 10 günde bir değişiyor mu? Hatlarımı kapatmayı düşünüyorum.

Murat 24 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde 31.05.2013 tarihinde kampanyanızın bitişi ile ilgili bilgilendirme sms gönderimi sağlandığı tespit edilmiş olup,ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön