06 Eylül 2013

Vodafone'da TL Yükleme Sorunu!

Vodafone'un 4 yıllık müşterisiyim ve bu kadar sinirlendiğimi hatırlıyorum. Girdiğim şikayetler arasında ne yazık ki Vodafone yine var.

3 gün önce hattımda liram bitti. Tutar -5, 91 TL idi. ''S'' yazıp 700'e yolladım. Gitmedi. Telefonu değiştirdim. Yine olmadı. İlla 542'yi arayacağım ya. Başka bir Vodafone hattından aradım, 1:30 dk o 7000 ile hayatınız daha kolay faslını dinledim.

Müşteri temsilcisine ben olduğumu inandıramadım yapmadı işlem. Tekrar aradığımda o şifreyi aldım. Bu sefer cep lira şifresini kabul etmiyordu. Aradım hattın yasal sahibi diyor. Kredi kartı benim adıma kayıtlı hattın yasal kullanıcısıyım. Yasalsa yasal.

Enes 25 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında 06.09.2013 13:52 tarihinde şifresinin alındığı görüntülenmekte olup, şifre sıfırlama işlemi yapılarak sorununuzun giderildiğini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Enes09 Eylül 2013

  beni hala aramadılar.

 • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Enes06 Eylül 2013

  http://sharetext.org/b3BX tamamı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön