29 Nisan 2014

Vodafone'da Tarife İstememek Suç!

Tarifem bitmesine yakın call center ile mevcut tarifemin uygun olmadığını, çünkü 100 tl'den fazla
ödediğimi teklif edilen tarifenin iyi olduğuna ikna etmeye çalıştı. İstemedim deyince, yetkili sinirlendi kapattı. Öngörülen tarifeyi kullanmak istemediğimi tekrar teklif verilmesini ilettiğimde hep birazdan sizi arayacaklar denildi.

Vodafone Red üzerinden şikayet yazdım, tekrar çok kez aradım, bizi aramanız boş shopa gitmeniz gerekiyordu diyen çağrı merkezi çalışanı. İstemediğimi iletmek için 7-8 kere aramak normal mi? Sonuç ne biliyor musunuz? Tarifem bitmeden defalarca arayıp bu tarifeyi istemiyorum diyen kişi haksız bulundu, komik değil mi? İletişim firmasına bu tarifeyi istemiyorum demenin kaç yolu vardır?

Gül 91 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz probleme yönelik inceleme sonuçlanmış olup, aynı konulu şikayetinizin Müşteri Hizmetlerimize de iletildiği 15/04/2014tarihinde detaylı bilgi verildiği görülmüştür. Aktarılan bilgilerin geçerli olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön