20 Ocak 2014

Vodafone'da Tarife Değişikliği Yapamıyorum!

2007 yılından beri adıma kayıtlı yukarıda yazdığım iki hattımı kullanmaktayım. (tarifem cep avantaj her yöne 59 tl'lik tarife). Vodafone merkezlerinizde tarifemi değiştirmek (red 49 tl'lik tarifeye geçmek istedim) istediğimde bu tarifelerin diğer operatörlerden gelen müşteriler için olduğunu, mevcut durumda benim için red tarifenin 65 tl olacağını söylediler.

7 yıldan beri faturalarını düzenli yatıran (her ay toplam yaklaşık 120 tl) bir müşteriniz olarak yıllardır operatörünüzü kullanan eski müşterilerinize bu hakkın verilmemesini anlayamıyorum.
Kısaca, bu mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum. Aksi halde başka bir operatöre geçmeyi düşünmekteyim.

Kemal 50 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 20.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön