26 Ağustos 2013

Vodafone'da Şebeke Sorunu Var!

Babama ait olan Vodafone 536745**** nolu hat Adana Kozan Ergenuşağı Köyü Meydan Köyü'nde 80 hane bulunmakta ve hiçbir şekilde çekmiyor. Telefonla babamla görüşme yapamıyoruz. Vodafone kapsama alanı reklamını izledim çekmeyen bir yer olmadığı iddia ediliyor ama bizim görüşme yapmamıza olanak değil ihtimal bile verilmiyor. Bu konu ile ilgili gerekenin yapılmasını arz ediyorum.

Erol 77 Okunma

Cevaplar

  • Erol07 Eylül 2013

    37.691835,35.605262 kordinatlarında bizim görüşme imkanımız yok. tarifemiz de bulunan dakikaların karşılıgını alamıyoruz.bu bölgede vodafone şebekesi olmasını istiyoruz

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Şikayetinize ilişkin araştırmaların yapılabilmesi için, ekte yer alan bilgileri eksiksiz ve detaylı şekilde bildirmenizi rica ederiz. Bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek ekranın sağ üst bölümünden "Uydu" butonunu seçtikten sonra (uydu seçilince kutucuğun adı harita olarak görünmektedir), sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip "Haritada Ara" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile "Burada ne var?" seçeneğini tıklayıp sol üstteki arama bölümünde çıkan koordinat bilgisini (örn: 38.465182,27.214819) -Açık adres (sokak,mahalle,cadde vb..) -Mevcut olan sinyal seviyesi -Problemin ne zamandan itibaren yaşandığı -Problemin yaşandığı saat aralığı bilgilerini bizimle paylaştığınızda gerekli kontroller sağlanarak detaylı bilgi paylaşılacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön