26 Ağustos 2013

Vodafone'da Şebeke Çekmediği İçin Mağdur Oldum!

İki adet Vodafone hattım var ve ben tatil için memleketim Bitlis'e gittim ama orada telefon çekmediğinden telefonlarımı kullanamadım bir de reklamlarda çıkıyor. Çekim gücümüze güveniyoruz her yerde çekiyor diye ama ben bayramda çok mağdur kaldım. Ne kimseyi doğru düzgün arayabildim ne kimse bana ulaşabildi ve de İstanbul'a geldim. Müşteri hizmetlerini aradım bana verdikleri cevapta çok ilginç bizim yapacağımız bir şey yok diyorlar.

Hüseyin 30 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 18 Kasım 2013

    ben bayramda telefonla yakınlarımla konusamadım dogru düzgün ne onlar bana ulasabildi ne ben onlara hatta bazen telefonlarim yarıda kesiliyordu bı daha ara biten köntürler oluyorduu

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Şikayetinize ilişkin araştırmaların yapılabilmesi için, ekte yer alan bilgileri eksiksiz ve detaylı şekilde bildirmenizi rica ederiz. Bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek ekranın sağ üst bölümünden "Uydu" butonunu seçtikten sonra (uydu seçilince kutucuğun adı harita olarak görünmektedir), sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip "Haritada Ara" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile "Burada ne var?" seçeneğini tıklayıp sol üstteki arama bölümünde çıkan koordinat bilgisini (örn: 38.465182,27.214819) -Açık adres (sokak,mahalle,cadde vb..) -Mevcut olan sinyal seviyesi -Problemin ne zamandan itibaren yaşandığı -Problemin yaşandığı saat aralığı bilgilerini bizimle paylaştığınızda gerekli kontroller sağlanarak detaylı bilgi paylaşılacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön