10 Ekim 2013

Vodafone'da Paketimi İptal Ettiremedim!

TL yüklemeden önce HY maksi sms paketi iptal etmeye çalıştım ama gerek mesaj olarak gerekse 7000'den iptal etmeye çalışmasam da ne yaptıysam hata verdi iptal mesajı da dahil olmak üzere süper şifre talebimin mesajı da gitmedi. Telefonu kapatıp açtığım halde yine mesajlarım gitmedi. Kontörü yükledikten hemen sonra bütün mesajlarım gitti ve iptal oldu ama sms paketimin TL'si çekilmişti.

Vodafone müşteri hizmetlerini aradım şikayet oluşturdum ama sorunun sistemden olmadığı söylendi mesaj geldi benim yalan söyleyecek halim yok. Sistemden iptal talebi ve şifre talebinin geliş saatleri belli geldiği de görünüyor 12 TL'nin de peşinde değilim ama bu sorunla daha önce karşılaştım ve canıma tak etti sms paketimin iptalini ve TL'min geri yüklenmesini talep ediyorum.

Hasan 65 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden , ücretlendirme şikayetiniz 10.10.2013 tarihinde uzman ekiplerce incelenmiştir. Hattınıza tanımlı mesaj paketi ücretinin (11 TL) bakiyenize iadesi gerçekleşmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön