13 Kasım 2013

Vodafone'da Müşteri Memnuniyeti Yok!

Vodafone 5 tl karşılığı dakikalarımı 2'ye katlayacağını söyleyerek beni 1 sene taahhütlü müşterisi yaptı fakat dakikaları hattıma yüklemedi. Şikayette bulundum düzeltmediler bari taahhütü bozun dedim bozmadılar ve her aradığımda dakikalarca konuştuk. Belki 20 sefer Allah'a havale ettim hatalarını kabul ettikleri halde çözüme ulaştırmadılar.

Bana dava açmışlar son faturayı ödememişim. Madem ödemedim nasıl kapattırdım ben o faturayı? Arkadaşlar hiçbir şekilde Vodafone kullanmıyorum artık ve Vodafone olan hatlarımı taşıdım farklı operatörlere müşteri hizmetlerini arıyorsunuz çözüm yok.

Onur 29 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlanmıştır. 18.12.2013 16:38 ve 19.12.2013 11:38 de irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön