16 Eylül 2013

Vodafone'da Müşteri Memnuniyeti Yok!

Vodafone faturalı 1 yıl taahhütlü 25'lik tarife kullanıyorum. Hattı aldığım günden itibaren hiç normal fatura gelmedi. Hep 2-3 katı hatta daha fazla fatura bedelleriyle karşılaştım. Zaruretten mütevellid paket aşımı yaptığım durumlar olmuştu ama bunu asgari düzeyde tutmaya çalıştım.

Asıl problem bana paket aşımına dair bilgi mesajı geç geliyordu ve bunu düzeltmeye çalıştığımda bir sonuç alamadım bir gece 4 tane müşteri temsilcisi ile görüştüm hepsinde de tam sadede gelmişken hat kesildi ve diğerlerine yeniden anlatmak zorunda kaldım.

Neticede yine bir sonuca varamadım. Tafsilatlı bir rapor istedim. Bilgi mesajı ne zaman bana ulaşmış, ben ne kadar aşım yapmışım. Hattım kısıtlı arayamıyorum da kaldım ortada...

Faik 21 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmemiş olup,sms gönderimlerinizin 24 saatlik süre içerisinde gönderildiği bilgisini aktarmak isteriz.Ek bilgi olarak eylül dönem faturanıza kampanya çıkış bedeli yansıdığı ve toplu süre limit aşımı nedeniyle ücretlendirme yapıldığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön