28 Ağustos 2013

Vodafone'da Micro Sim Kesimi İçin Ücret Alınıyor!

10-12 önce micro sim destekli akıllı bir telefon aldım ve Vodafone shop'a gittim ve hattımın kesilmesini istedim. Önce orası para talep etti. Bir tanesi 5 lira bir tanesi 2 lira sonra hattımın eski olduğunu ve yeniden çıkarmamı söylerdiler ve 12 TL istediler. Bu hizmeti vermek zorunda olduklarını hattımın aktif ve kullanmakta olduğumu söyledim ve aynı numaradan müşteri hizmetlerini aradım ve aynı şeyi onlarda söyledi.

Sonuçta akıllı telefonları kendileri de satıyorlardı ve maalesef açık ve kullanmakta olduğum hatta tekrar değiştirmeleri için 12 TL verdim. Ben böyle işlemlere 10 krş da olsa para vermek istemiyorum. Satmasınlar o zaman akıllı telefonları!

Murat 106 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Simkart degişikliği ücretli bir işlem olup, tarafımızdan herhangi müdahale yapılamadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Murat 05 Eylül 2013

    hala bana bi dönüş yapılmadı malesef

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön