27 Ağustos 2013

Vodafone'da Mesaj Gönderememe Sorunu Yaşıyorum!

7-8 senedir Vodafone faturalı hat kullanıcısıyım. Bundan bir ay önce birkaç saat boyunca hiç kimseye mesaj gönderemedim ve mesaj alamadım. Müşteri hizmetlerini aradım bir süre sonra düzelttiler. Ancak son 2-3 gündür aynı problemi yaşamaktayım. Özellikle akşam saatlerinde koskoca dünya devi şirket olan Vodafone sayesinde ne mesajlarım iletiliyor ne de mesaj gönderebiliyorum.

İki kez müşteri temsilcisini aradım ve durumu bildirdim ancak kaydınız alındı deyip geçerli bir sebep bile gösteremediler. Sıkıntının bölgede olduğunu söylediler ancak çevremdeki hiçbir Vodafone'lu bu problemi yaşamıyorken ben neden yaşıyorum? 2013'te mesaj gönderememe problemi nedir Allah aşkına bırakacağım Vodafone'u.

Burak 80 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden gerekli müdahale gerçekleşmiş ve 28.08.2013 tarihindeki sms gönderimlerinin başarılı olduğu görülmüştür. Hattınıza ait tanımlamalarda sorun bulunmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön