27 Ocak 2014

Vodafone'da Kesin Çözüm Yok!

Vodafone eğitimsiz müşteri hizmetlerinin vermiş olduğu yanlış bilgi yüzünden faturam 3 kat fazla geldi. Açmış olduğum şikayet kaydına nazaran haklı bulundum ve iade yapıldı ama nedense sadece bir konuda inceleme yapıldı. O görüşme esnasında her yanlış bilgi için farklı kayıt mı oluşturmak gerekiyor?

Müşteri temsilcisi bir konuda yanlış bilgi verdi, 21 lira ücret iadesi yapıldı. Müşteri temsilcisi başka bir konuda bilgi vermedi! Bana söylenen evet haklısınız ama bu konuda bir işlem yapamıyoruz oldu. Bu nasıl bir çözüm anlayışı? Benim sizden haklı olup olmadığımı duymaya ihtiyacım yok, sizin yüzünden fazla ödediğim ücreti geri verin yeterli.

Bir de Vodafone evde çekmiyor o ne olacak?

Serdem 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön