04 Eylül 2013

Vodafone'da İnternet Çok Pahalı!

Vodafone cepte internet kotam doldu. 6 TL karşılığında internet aldım sonra 1 6 TL'lik daha aldım.İnanın tek sayfayı açamıyorum. İnternetin 4 kb'lık kısmı 1 TL imiş.Yani gezegenin en pahalı interneti.

Türker 37 Okunma

Cevaplar

  • Türker 08 Eylül 2013

    vodofone tarifemi artıracağı konusunda mesaj atmış.Başka bir hatta geçicem.

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 546909****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hat tanımlamalarınızda sorun olmadığı bilgisini iletmek isteriz.Kullanım profiline göre tercih edebileceğiniz birçok abonelik paketi mevcut olup, her türlü talep ,şikayet ve görüşleriniz ilgili birimler ile paylaşıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön