20 Ocak 2014

Vodafone'da İlgisizlik Had Safhada!

Avea'daki 5 hattımızı Vodafone'a geçirdik. Bu hatların 2 için Blackberry 9780 telefon aldık. Ancak ilk aydan itibaren faturaların yüksek olduğunu gördük ve iptal ettirmek için başvurduk önce 11 şubat 2011 de birini iptal ettirdik; 2.'yi 10 gün sonra iptal ettirmek istedik ancak etmediler.

Kampanyalı diye artı fiyatı 16 tl olacaktı oysa bize 30 tl'den fatura etmişler. Biz cihaz için 24 ay taahhüt vermiştik. Hatlar içinse 12 ay taahhüt vermiştik faturaların yüksekliği nedeniyle bir türlü durumumuzu anlatamadık.

Sonuç olarak biz ayrılacağız ne ceza gelir dedik onlarda cihazların gelecek taksitlerini isterler dediler. Bizde kabul ettik ve ayrıldık arkamızdan fatura kesip avukata vermişler.

Selçuk 58 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Selçuk 25 Ocak 2014

    müşteri ilişkilerini aramamı istemişlerdi aradım ama bu konuyla ilgili kimseden yanıt alamadım aranacagım söylendi ama sonuç yok

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz, detaylı kontroller için Kurumsal Müşteri Hizmetlerimizle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön