29 Nisan 2013

Vodafone'da İki Cihaz Kampanyası Aslında Yok!

26/04 tarihinde Şaşkınbakkal Vodafone mağazasına cihaz almak üzere gittim. Orada kullanmakta olduğum hat üzerinden hem cep telefonu hem de iPad alabileceğim bilgisini aldım ve ikisini de almaya karar verdim ama işlemleri yaparken olmadığı halde hattımın eskiden borcundan kapatılmış olduğunu ve veremeyeceklerini söylediler.

542'yi aradım, onlar da sistemde hata olup, aslında o an her iki cihazı da alabileceğimi söyleyip hata kaydı oluşturdular fakat hata 2 gündür düzelmedi. Bugün iki cihazdan vazgeçip sadece iPadi almak istediğimde de kampanya dahilindeki internet paketimin zaten net paketi olan telefonuma tanımlanacağını ve ipad için ayrıca (yani 3.) paketi almam gerektiğini söylediler.

Uğur 49 Okunma

Cevaplar

 • Uğur 10 Mayıs 2013

  Hattım üzerinde gerekli kontroller gerçekten yapılmış olsaydı 07.05.2013 tarihinde yurtdışında bulunmam sebebiyle beni kimsenin aramadığı, benim de kimseyi hele de adı geçen firmayı aramadığım görülürdü. Buna pes artık bu kadar olur diyerek doğrusunu ben anlatayım: Vodafone ile yaptığım son görüşme benim aramam ile 30.04.2013 tarihinde havaalanı yolunda iken yapılmıştır, görüşme kötü hat yüzünden 2 kere kesilmiş (kayıtlarda mutlaka vardır) 3. kez arayıp şikayetimin ne durumda olduğunu sorduğumda görevli hangi şikayetimi kastettiğimi sormuştur, çünkü bir çok şikayetim olduğunu (ki hepsi aynı konudur fakat farklı zamanlarda meraktan aradığımdan tekrar tekrar kayıt alınmıştır) söylemiştir. Yani vodafone firması ile benim kayıtlarıma! göre son görüşmemiz yaklaşık 11 gün önce gerçekleşmiş, yurtdışındayken hayatımı kolaylaştırması için giderken almayı planladığım cihazlara yurtdışına gidip geri geldiğim için hiç gerek kalmamış, asabımın bozulması yanıma kar kalmış, şikayetim ise bugün yani 10.05.2013 itibariyle 2 haftalık olmuştur. Adı geçen firma bu siteye verdikleri doğru olmayan cevaplar dışında şikayetimle ilgili benimle sms, mms, e-mail, posta, telefon vs. dahil hiçbir şekilde herhangi bir iletişime geçmediği gibi bir de 07.05.2013 diye bir tarih atarak artık gerçekten pes dedirtmiştir.

 • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 07.05.2013 tarihinde talebiniz ile ilgili Vodafone Cep Merkezimiz tarafından gerekli bilgilendirmenin sağlandığı görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Uğur 03 Mayıs 2013

  Bana kesinlikle ulaşılmadan standart copy-paste mesajla olayın çözümlendiği yanılsaması veriliyor, aslında şikayetimi yazdığım andan beri hiçbir şey yapılmış değil. Bize ulaşın yazıyor sanki bir çözüme kavuşturulabiliyormuş gibi, sizi 40 kere aramama rağmen bana bir cevap verilemediği için buraya şikayetimi yazdım. Size ulaşalı 1 hafta olmuş kaç kere daha ulaşmam gerekli???

 • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön