27 Ağustos 2013

Vodafone'da Hediye Dakikalarım Verilmedi!

18 Temmuz tarihinde Vodafone'dan aranarak bir yıl taahhütlü genç avantaj tarifesi teklifinde tarafıma bulunuldu. Taahhüt şartı olarak da ilk 3 ay 1000 diğer 9 ay 750 dk,her yöne 5000 mesaj ve facebook twitter ücretsiz olduğu söylendi. Teklifi kabul ettim fakat ilk üç ay olan +250 dakika hattıma yansımadı.

3 defa müşteri hizmetlerini aradım sorunu çözüp tarafıma dönüleceği söylendi fakat herhangi bir geri dönüş tarafıma yapılmadı ve ilk ay sadece 750 dk görüşebildim telefonumda +250 dk alamadım.18 temmuzlu görüşme kayıtlarda mevcuttur. Görüşmede belirtilen teklif şartlarının yerine getirilmesini istiyorum.Aksi durumda hukuki yollardan hakkımı arayacağım.

Yaşar 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmış olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön