21 Eylül 2013

Vodafone'da Hat Taşıma Süresi Uzadı!

14.09.2013 tarihinde Küçükçekmece Cennet Vodafone bayinizden yapmış olduğum hat taşıma talebim sizin tarafınızdan gönderilen kısa mesaj ile yasal süresi 6 gün olmasına rağmen, 23.09.2013 01:13 tarihinde geçişimin tamamlanacağı bilgisi verilmiştir. 23.09.2013 tarihinde mevcut olarak bulunduğum operatörde fatura kesim tarihinden dolayı tarifem yenilecektir. Yasal süresi 2-6 gün arası süren bir işlem nasıl 9 gün sürebilir?

Burak 191 Okunma

Cevaplar

 • Burak 04 Ekim 2013

  herkesi aynı cevabı vererek ve geri dönüş yapılmayarak insanları kandırıyolar

 • Vodafone Temsilcisi27 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında tarafınıza ulaşılarak bilgi aktarıldığı ve mağduriyetinizin giderildiğinin iletildiğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Burak 23 Eylül 2013

  herkesin yazdığı şikayete aynı cevabı kopyala yapıştır yaparak daha ne kadar bu insanları kandıracaklar acaba 16000 şikayete 16000 aynı yanıt bu mudur ilgi??

 • Burak 22 Eylül 2013

  tarafima hala geri donuste bulunulmadi

 • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön