26 Ağustos 2013

Vodafone'da Haksız Lira Düşümü Oluyor!

15 Ağustos 17:05'te hiçbir işlem yapmaksızın 80 krş kullanım miktarı geldi. Vodafone'a iki kere şikayet etmeme rağmen hata bulamadık dediler. Mağdur ettiler zamanımı aldılar ve de 16 Ağustos saat 14:47 ve 16:00 da Vodafone live üzerinden ücretsiz Vodafone live sitesine girdim ve benden yaklaşık 6 TL kesildi. Bu site kaç senedir ücretsiz hizmet veriyor ve en sonunda buraya şikayet etme ihtiyacı duydum. Müşteri hizmetleri sıkıntısı yaşıyor Vodafone. Problemin acil şekilde çözülmesini arz ederim.

Ahmet 64 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet30 Ağustos 2013

    15 Ağustos 17:05'te hiçbir işlem yapmaksızın 80 krş kullanım miktarı cep bilişimle ilgili neden cevep verilmiyor. ne sms le üye oldum ne de internet üzerin. lütfen bu konu hakkında da bilgi verin. ama live sitesine girip de ücretlendirmeyi kabul etmiyorum.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, inceleme sonucu detaylarını ekte bilgilerinize sunarız; Yapılan kontroller sonucunda farklı URL(kaynak bulucu)’ ler kullanımlar olduğu , bu kullanımlarının standart mobil internet tarifesinden ücretlendirildiği anlaşılmıştır. Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön