11 Eylül 2013

Vodafone'da Faturam Hep Ödemem Gerekenden Fazla Geliyor!

Geçen yıl iki adet faturalı hat aldım genç avantaj idi tarifesi 30+5 TL olması gerekti ödemem gereken yanlış hatırlamıyorsam ama o parayı hiç ödeyemedim 60+70+80+90 diye faturalar artmaya başladı. Yok tarife aşımı yok net aşımı her ay çağrı merkezi ile kavga ediyordum. Vodafone'da kendini bozdu. Eskiden çok iyiydi şimdi alacağım son operatör.

Fırat 218 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili son dönem fatura tutarınıza paket ücreti [30 TL ],GPRS(internet ) opsiyon bedeli [19,99 TL],Özel Servis Kullanımı [0,4 TL],Görüşme Detayı Toplamı [0,54 TL],kullanım ücreti vergisi [1,31 TL] ,Yurt İçi Arama Tutarı [0,8 TL]ve Gecikme Bedeli %4 [1,31 TL] yansımış olduğu tespit edilmiştir.Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Fırat11 Eylül 2013

    Taahatüm Bu Ay Son Buldu ve İlk İşim Farklı Bir Operatöre Geçmek Oldu Çevremdeki Tüm İnsanlara Söyledim ve Söylemeyede Devam Ediyorum...

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön