16 Eylül 2013

Vodafone'da Faturam Haddinden Fazla Geldi!

Ben bundan 5 ya da 6 ay önce Sinop Boyabat Vodafone merkezine Turkcell olan hattımı Vodafone'a geçirmek üzere gittim. Ve gittiğimde bana 500 dk'lık bir tarife önerdiler. Ve bana cazip geldi hattımı o tarifeye geçirdim ve ona göre taahhüt verdim. Fakat oranın çalışanı hattımı 250 dk olarak sistemlerine geçmiş.

Bizde bundan habersiz 5 ay boyunca 250 dk aşmadan konuşmuşuz o yüzden 5 ay boyunca faturamız normal geldi. Fakat ağustos ayında gelen faturada 250 dk'yı 60 dk civarı aşmışız. Her ay 26 lira olan faturam 150 lira oldu. Bunu Vodafone'a bildirdim şikayet ettim fakat ilgilenen olmadı.

Dursun 65 Okunma

Cevaplar

  • Dursun 17 Kasım 2013

    Bu muydu yani bende bu siteyi gerçekten çözüm getirir diye kullanmıştım..

  • Dursun 14 Ekim 2013

    çözüme dair hiç bir şey yapılmadı..

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön