10 Mart 2014

Vodafone'da Bilgi Öğrenmek Bile Parayla!

2 gün önce Vodafone merkezine gidip hattımın üzerinden telefon almak istedim ve 6 ay düzenli olarak faturamı ödediğim için note 3 alabilir miyim diye sordum oradaki yetkililer bana sisteme giriş yapmadan cevabını veremeyeceklerini belirtiler.

Sisteme giriş yaptıktan sonra telefon alamayacağımı 1 yıl doldurmam gerektiğini belirttiler. Buraya kadar herşey normal yalnız bu bilgiyi öğrenmek sizce kaç paraya mal oldu? Bu ufacık bilgiyi öğrenebilmek için taahhüdümü iptal ettiler 70 tl cayma faturası hattıma yansıyacağını söylediler ve bununla da bitmiyor 60 tl olan faturamı bundan sonra 70 tl ödeyeceğimi bildirdiler.

Özkan 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş "

  • Özkan20 Mart 2014

    Yaklaşık 15 gün oldu hala sorunum çözülmedi sadece 1 sefer bayi beni aradı benim şikayetim bayi degil vodafone sistemidir çünkü tüm bayiler bu şekilde işlem yapıyor sistem bilerek böyle kurulmuş bence hala sorunum çözülmedi müşteri hizmetleri de çok kötüdür kimseye tavsiye etmiyorum vodafone kesinlikle kullanmayın.

  • Vodafone Temsilcisi10 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön