04 Eylül 2013

Vodafone'da Ahde Vefa Yok!

Ben uzun yıllardan beri Vodafone kullanıyorum. Telsim döneminden beri. En kötü dönemlerinde bile katlandık ve bu şirket biraz olsun toparladı kendisini; ancak son zamanlarda o kadar kötü politikaları var ki mesela tarifelerdeki fiyatlar artıyor dakikalar düşürülüyor rakip operatörler her yöne dakika sms ve sınırsız internetli tarifeler çıkarırken ve bunları taahhütsüz şekildi bile sunarken Vodafone'da dakikası az her yöne sms ve interneti ise var ile yok arasında olan tarifeler çıkarılıyor.

Ben eski aboneyim üzerime 6 var Vodafone'dan(annem, abim, yengem vb) bugüne kadar şahsıma özel bir kampanya sunmadılar. Numara taşımayla gelenler bile daha ayrıcalıklı. Eski abonenin kıymeti yok.

Ömer 63 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 04 Eylül 2013

    kardeşim ben kamu tarifesindeydim 24+1 tl ye 350 heryöne 850 vodafone görüşme hakkım vardı 12 ay taahhütlü; ancak şu anda 150 dk heryöne 850 vodafne hakkım var taahhütte olsa farketmiyor ve bu sebeple 3-4 aydır faturam 25 yerine 50,40-35 bu civrda geliyor heryöne dk yetmiyor.ben vodafoneden sınırsız interneti olan bir tarife sunulmasını istiyorum ama kişiye özel ama herkese artık bi gözünü açıp neden etrafa bakmıyor bu şirket

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Vodafone olarak abonelerimize sunmuş olduğumuz birçok kampanya ve tarifemizin bulunduğunu bildirmek isteriz. Cep telefonu kullanım alışkanlığız, yaş grubunuz, mesleki durmunuza göre farklı avantajlar sağlayan çeşitli tarifelerimize ekteki linkler aracılığı ile ulaşabilirsiniz. http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.faturali.php http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.onodemeli.php http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/kampanyalar.home.php Kampanyalarımız ve sunduğumuz servisler ile ilgili detaylı web sitemiz (www.vodafone.com.tr) üzerinden ulaşabilirsiniz. Herhangi bir kampanyamız, servisimiz yada tarifemiz ile ilgili bilgi talep etmeniz durumunda, bilgi almak istediginiz kampanya, servis, tarife ismini tarafımıza iletmeniz halinde gerekli bilgilendirmenin yapılacağını bildirmek isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön