07 Şubat 2014

Vodafone'a Ulaşmak Mümkün Değil!

Bir ay önce Vodafone Vailand mağazasından tarifemi değiştirdim. Devreden Tarife adı altında bir tarifeye geçtim. Fakat Bu ay gelen faturamda gördüğüm tarife hiç de devretmemiş. Ben böyle bir saçmalık görmedim.

Sayın yetkililer bana devreden tarife için hem sözleşme imzalatıyor. Hem ay başı tarifeniz başlayacak diyorsunuz. Hem de 49 veya 39 tl tutarı olacak ikisinden biri net tutarı hatırlamıyorum. diyorsunuz. Karşılaştığım tabloda yani faturamda 270 tl ödeme görüyorum. Bu nasıl bir işe nasıl işlem yapıyorsunuz da bana bu fatura geliyor?

Bu şikayetime istinaden Vodafone de hiç bir şekilde muhatap bulamamakla birlikte. Yetersiz bir çağrı merkezi oluşturmuşsunuz. Ulaşmak mümkün değil.

Banu 47 Okunma

Cevaplar

  • Banu25 Temmuz 2014

    Şikayetim ile ilgili kimseden dönüş almadım.

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 10.02.2014 ve 11.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön