27 Ocak 2014

Vodafone'a Ödediğim Fatura Ödenmemiş Görünüyor.

Telefon faturamı ödememe rağmen faturam ödenmemiş gözüküyor, faturamı Akbank'ın internet bankacılığı üzerinden yaptım. Faturayı ödediğime dair belgeyi Vodafone firmasına gönderdim buna rağmen sorunum giderilmedi ve hattım kısıtlı durumda. Sonuç olarak şu anda elimde faturayı ödediğime dair belge banka onaylı şekilde mevcut durumda. Sorunumu Vodafone 11 gündür çözüme ulaştırmadı ve karşımda bu konuda muhatap bulamamaktayım. Eğer sıkıntım hala çözülmez ise savcılığa Vodafone'dan şikayetçi olacağım.

Niyazi 63 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi24 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 20.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Niyazi03 Şubat 2014

  En kısa süre ne zaman 3 hafta geçti neredeyse

 • Niyazi29 Ocak 2014

  Hattım kısıtlı durumda 2 haftadır çözülmedi bu problem artık mahkeme yoluna başvurmaya karar verdim yazıklar olsun size ödediğim fatura için musterinize yaptiklariniz dehşet verici

 • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön