19 Eylül 2013

Vodafone'a Numara Taşıma İşlemi Hala Gerçekleşmedi!

Ben 10 Eylül 2013 tarihinde hattımı Turkcell'den Vodafone'a taşıdım. Bugün günlerden 18 eylül 2013 ve hala geçişim gerçekleşmedi. Vodafone reklamını iyi yapana kadar işini yapsaydı bu kadar beklemezdim.

Daha şimdiden başladı memnuniyetsizliğim ve şart olsun ki kullanmayacağım Vodafone'u. Tekrar geçiş yapacağım eski operatörüme. Şuan ne iptal edebiliyorum ne de başka bir işlem yapabiliyorum. Duyun bunu Vodafone yetkilileri!

Ali 41 Okunma

Cevaplar

  • Ali 20 Ocak 2014

    10 eylül 2013 tarihinde başvurdum 6 günde boyunca siz işinizi yapmadığınız için ve kendinizi savunmaya yönelik cevap verdiğiniz için hiç bir zaman gözümde iyi olamayacaksınız. Zaten vodafone den numaramı taşıyacağım. Çok saçma bir operatör...

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde başvurunuzun 16.09.2013 tarihinde iletildiği 18.09.2013 tarihinde talebinizin onaylandığı ve 20.09.2013 de taşıma işleminin gerçekleşeceği yönünde bilgilendirmenin sms yolu ile sağlandığı ve sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön